Paź 20, 2016 / by Maria / Brak komentarzy

Jak co roku zachęcamy zajrzenia do naszego Targowego Sklepiku, gdzie przygotowaliśmy dla Was kilka bardzo fajnych nowości! Pierwszą z nich jest nowa szklanka – Barrel Aged od Spiegelau.

barrel aged spiegelau

Piwa leżakowane w drewnianych beczkach są najbardziej złożone pod względem aromatu, smaku, uczucia w ustach i finiszu. Piwa te należy niespiesznie smakować, a przed spożyciem warto je lekko ogrzać, by uwolniły cały swój aromat. Wybierane są najczęściej przez piwnych koneserów, dlatego takiej szklanki nie mogło zabraknąć i u nas!

Szkło Spiegelau Barrel Aged jest wynikiem dwuletniego projektu deweloperskiego we współpracy z mistrzami największych światowych producentów piw starzonych w beczkach: Great Divide Brewing Company of Denver, Colorado; Green Flash Brewing Company of San.

spiegelau_wheat_glasses

Jeśli jednak mieliście nadzieję, że w tym roku uda się Wam nadrobić zakupy z zeszłego roku – nic straconego! Wśród szklanek znajdziecie także te to piw: IPA, Witbier i Stout, a także naszego klasycznego Nonica, którego otrzyma bezpłatnie każdy, kto zakupi 3-dniowy karnet na Targi.

szklanki puste

Ceny:

  • Barrel Aged – 30 zł
  • IPA – 30 zł
  • Stout – 30 zł
  • Witbier -30 zł
  • Nonic – w ramach 3-dniowego karnetu gratis, w sklepiku – 15 zł

spiegelau_craftbeerglasses_pos_1c_black