Movember

Movember

Movember to akcja, która narodziła się wiele lat temu bardzo daleko. A mówiąc konkretniej: w 2003 roku w Australii. Dwóch przyjaciół: Travis Garone i Luke Slattery postanowiło przywrócić światu Wąs. Zebrali kolegów i wspólnie przez miesiąc zapuszczali zarost pod nosem. Szybko zorientowali się, że Wąs jest doskonałym narzędziem do rozpoczynania wszelkiej dyskusji. Postanowili więc wykorzystać go do prowokowania swoich znajomych do rozmów o profilaktyce męskich nowotworów. Tak oto narodził się Movember.

Zmień coś na swojej twarzy na ten jeden miesiąc i zapuść Wąs w listopadzie. Zyskasz przede wszystkim ogromną uwagę, którą możesz wykorzystać, by porozmawiać ze swoimi kolegami i braćmi na temat profilaktyki męskich nowotworów. Rak to temat, którym niejednokrotnie się straszy – wyjdźmy więc na przeciw tworząc własne historie.
Badania profilaktyczne męskich nowotworów są proste i może zrobić je każdy. Aby jednak każdy mógł się o tym dowiedzieć, potrzebne jest rozmawianie o akcji Movember – dlatego właśnie zapuszczamy Wąsy i stajemy się jej żywymi sztandarami.
Przyjdź na Poznańskie Targi Piwne! Nie tylko zadbasz o swój styl, szyk i nienaganną prezencję rosnącego Wąsa, korzystając z usług profesjonalnego barbera lub fryzjera, będziesz miał okazję porozmawiać z lekarzami i edukatorami, zrelaksujesz się w strefie chilloutu, a także wesprzesz akcję Movember dorzucając się do oznakowanych puszek w każdym z nich.
Na czas Movember pozbądź się brody i wzleć ponad trendy – Twój Wąs będzie dla Ciebie powodem do dumy przez cały listopad. Dzięki niemu zdobędziesz posłuch wśród innych mężczyzn, podkreślając swoją determinację, odpowiedzialność za swoje zdrowie oraz odwagę – również w kwestiach związanych ze zdrowiem i profilaktyką. Twój Wąs to sztandar. Włącz się w Movember Polska.