Jastrzębie Browar

Browar Jastrzębie

Browar Jastrzębie – miejsce, w którym pasja i smak tworzą niezapomniane doznania. Nasza historia rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy to zrodziła się w nas wizja stworzenia czegoś wyjątkowego. Jednak nasza przygoda z piwowarstwem sięga jeszcze głębiej, aż do magicznego roku 2013. To właśnie wtedy, z dumą i radością, zdobyliśmy złoty medal w prestiżowym konkursie piw domowych. Było to przełomowe wydarzenie, które stało się iskrą do rozpoczęcia naszej niezwykłej podróży.

W 2018 roku doświadczyliśmy prawdziwego triumfu, dzięki udanej emisji crowdfundingowej. To za sprawą naszych niezawodnych akcjonariuszy i ich wiary w nasze piwo mogliśmy stworzyć nasze piwne imperium. Otworzyliśmy drzwi naszego browaru dla wszystkich, którzy pragną poczuć niepowtarzalny klimat Jastrzębia-Zdroju i napić się prawdziwego Jastrzębskiego piwa. 12 czerwca 2021 nastąpiło oficjalne oddanie budynku browaru do użytku. Odtąd warzymy już u siebie na swoich garach.

Dziś, z dumą możemy powiedzieć, że nasz browar jest miejscem, w którym powstaje piwo o niezwykłym smaku i aromacie. Nasza warzelnia pracuje pełną parą, oddając naszym odbiorcom to, czego pragną i czego sami byśmy oczekiwali od doskonałego piwa. Korzystamy tylko z surowców najwyższej jakości, eksperymentując z różnymi stylami i składnikami, aby każdy łyk naszego piwa dostarczał prawdziwą przyjemność.

Przywiązujemy ogromną wagę do tradycji piwowarskich. Nasz utalentowany piwowar, Mieczysław, który od samego początku jest nieodzownym elementem naszego zespołu, niezawodnie staje na wysokości zadania. To dzięki jego pasji i umiejętnościom nasze piwo emanuje niepowtarzalnym duchem, oddając hołd korzeniom piwowarstwa domowego.

Browar Jastrzębie to nie tylko piwo, to również niesamowity zespół ludzi, którzy połączeni wspólną pasją tworzą naszą niezwykłą markę. Doświadczeni specjaliści, którzy z sukcesem budowali już wiele udanych biznesów, teraz skupiają swoje umiejętności na piwowarstwie. Ich oddanie i zaangażowanie sprawiają, że nasz browar to nie tylko miejsce produkcji, ale również źródło inspiracji dla wszystkich, którzy pragną odkrywać nowe smaki i doznania.

Zapraszamy Was do świata Browaru Jastrzębie, gdzie piwo nabiera nowego wymiaru. Dołączcie do naszej rodziny piwnej, aby razem cieszyć się wyjątkowym smakiem, niepowtarzalnym duchem i pasją, która jest w naszej krwi. Browar Jastrzębie – miejsce, w którym tworzymy historię piwowarską na nowo!

Poznaj nas!