Lubrow Browar

Browar Lubrow

Co nas wyróżnia? Jesteśmy jedynym browarem w Polsce, który rozlewa piwo  w puszki 330ml. Dlaczego? Bo małe jest piękne, no i przecież rozmiar… niby nie ma znaczenia. A tak serio, to chcemy promować degustacyjne podejście do piwa. Kolejna rzecz, to duża doza dobrego humoru i niekończący się brak czasu. Systematycznie jeździmy na festiwale piwne w całym kraju. Staramy się, gdy tylko możemy jeździć na kranoprzejęcia, aby spotykać się z ludźmi, zbierać opinie i miło spędzić czas. 

Browar Lubrow to rodzinne przedsięwzięcie, które zapoczątkował Tomasz senior, a od jakiegoś czasu zajmują się nim bracia Dominik – który praktycznie mieszka w browarze  i Tomek, który prawie tam mieszka, bo jeszcze bywa w warsztacie, gdzie buduje kolejne urządzenia do browaru i robi etykiety do piw. 

Plany na najbliższy czas? Rozwijanko! Więcej bezkompromisowych piw, zero aromatów, gorzkie westcoasty i palone stouty i duuużo dzikusów.

Bo dzikusy to nasze oczko w głowie. Dlatego też otworzyliśmy projekt Lubrow Brett & Barrel Blendery, w którym warzymy piwa fermentacji spontanicznej w całkowicie prawilny sposób, zaszczepiane w koelschipie, bawimy się beczkami, eksperymentujemy z owocami, infuzujemy dodatki do piw i budujemy piramidy z beczek dębowych. 

Wszystko to w magicznej wsi Borcz na Kaszubach

Lista piw