Przystanek Dartera

Przystanek Dartera

Dart i piwo to dla niektórych połączenie doskonałe. Nie mogło więc zabraknąć turnieju darterskiego, który zorganizuje dla Was Przystanek Dartera i Poznańskie Stowarzyszenie Róbmy Darta.
____________
Przystanek Dartera to miejsce pod poznańską Kaponierą stworzone przez ludzi z pasją, którzy uwielbiają się spotykać i krzewić emocje poprzez organizowane turnieje o zasięgu lokalnym, a teraz zwiększają swoje zasięgi! Operatorem działań jest Poznańskie Stowarzyszenie Róbmy Darta. 

Otwierając w lutym 2022 roku to undergroundowe miejsce, by zadośćuczynić statutowym obowiązkom, rozpalili koncertami, bitwami freestyle’owymi, projekcjami filmowymi, a wkrótce zaproszą nawet na amatorski teatr!  

Swoją pasję mogą tu rozwijać dzieci i młodzież kształtując w sobie postawy prospołeczne, wyczulone na budowanie więzi międzyludzkich. Także poznańscy seniorzy upodobali sobie spotkania przy kawie i darcie oraz muzyce z dawnych lat.

W ramach prowadzonych turniejów:
– cyklicznie co środy spotykają się darterzy zaawansowani, by rozegrać standardowy turniej o różnorodnych formatach; wszystko po to, by rozwijać formę zawodników z Wielkopolski
– w dwa piątki w miesiącu organizowane są turnieje dla zawodników początkujących 
– raz na miesiąc spotykają się i zawodnicy najmłodsi, od 10 roku życia, wśród których z pewnością są przyszli mistrzowie.

Podczas targów zadbają o emocje sportowe podczas organizowanych turniejów w darta. Dołączcie do nich i spędźcie wspólnie czas przy akuratnie uwarzonych piwach!

Poznaj nas!

Lista piw