Przewiń do treści
Twitter Facebook Instagram Wstecz Szukaj
Przewiń do treści

Kursy sensoryczne

Kursy sensoryczne
Kursy sensoryczne

Podczas tegorocznych Poznańskich Targów Piwnych zainteresowane osoby mogą wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach sensorycznych prowadzonych przez Pawła Leszczyńskiego – certyfikowanego sędziego piwnego, autora książki „Opis cech sensorycznych piwa”, prezesa Mazowieckiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych.

Sztuka degustacji piwa – teoria i praktyka 

szkolenie skierowane do osób początkujących i średniozaawansowanych

Piątek 17:00 – 19:00

Od czego zacząć na festiwalu? Jak rozpoznać dobre piwo? Dlaczego nasze gusta tak bardzo się różnią i co oznacza wysoka jakość? Szkolenie połączone z degustacją wybranych piw festiwalowych.

Liczba miejsc: 40

Cena: 40 zł/os

Zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu zapraszamy do rezerwacji miejsc poprzez przelew odpowiedniej kwoty na konto bankowe o numerze 73 1140 2017 0000 4602 1304 0596

W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko, nazwę kursu („Sztuka degustacji”) oraz numer telefonu.

Na podany numer telefonu przesłane zostanie potwierdzenie rezerwacji.

Dane do przelewu:
Setka sp. j.
ul. Św. Marcin 8
61-803 Poznań
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem biuro@targipiwne.pl

             Marysia Banach
Autorem tego wpisu jest: Marysia Banach
Od kilku lat związana jestem z organizacją Poznańskich Targów Piwnych i gdybym miała odpowiedzieć na pytanie czym się tu zajmuję, musiałabym chyba powiedzieć, że wszystkim po trochu. Trochę ze mnie taki człowiek-orkiestra. W wolnych chwilach gotuję, wydaję kulinarne książki i przepisami dzielę się na łamach bloga PTP. Świat kraftowego piwa dopiero poznaję, ale degustacja jest zdecydowanie moją ulubioną częścią tej podróży.

Komentarze