Dla mediów

Niebawem 😉

Partnerzy medialni

Napisali o nas

“To jedna z ulubionych imprez poznaniaków odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.”

“Organizatorzy Targów stworzyli niesamowite miejsce na kulturalnej mapie Poznania, w którym można nabyć limitowane edycje piw, poradzić się ekspertów i piwowarów, ale i poznać wiodących producentów i dystrybutorów napojów alkoholowych, w tym innowacyjne marki dopiero wchodzące na rynek.”

“Podczas Targów Piwnych świetnie bawią się będą zarówno pasjonaci piwowarstwa, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w piwnym świecie. To doskonała okazja wypróbowania najwyższej jakości piw rzemieślniczych, cydrów i miodów pitnych, a także poznania produktów nierozerwalnie związanych z branżą. Targi to także możliwość poznania niezwykłych ludzi – piwowarów domowych i zawodowych, blogerów, birofilów i miłośników piwa. Wspaniała okazja by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami lub nauczyć się czegoś nowego!”

“Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 8. edycja Poznańskich Targów Piwnych. W dniach 30 i 31 lipca poza degustacją piwa i wrzuceniem czegoś na ząb będzie można wziąć udział w piwnej jodze i profilaktycznych badaniach dla mężczyzn.”

“Na Poznańskich Targach Piwnych każdy, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z piwem, czy od lat interesuje się tematem, znajdzie coś dla siebie. Możliwość rozmowy, wymiany doświadczeń, degustacji, a także ciekawe prelekcje i koncerty – to wszystko przeplata się tworząc niesamowitą atmosferę wydarzenia.”

“Już po raz ósmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się wydarzenie dedykowane koneserom piw rzemieślniczych. Uczestnicy wydarzenia poznają techniki ich produkcji, najlepsze dodatki, które poprawiają smak nie tylko potraw, ale też trunków. Targom towarzyszyć będzie impreza Street Food Spot, a także akcja Movember, gdzie skorzystać będzie można z porad lekarza.”

“Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie i jedna z największych imprez tego rodzaju w Polsce. Radosna zabawa przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. To doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa. Targi to możliwość wypróbowania najwyższej jakości piw rzemieślniczych, cydrów i miodów pitnych, a także poznania produktów nierozerwalnie związanych z branżą.”

“Już teraz zaznaczcie w swoich kalendarzach daty 24-25 listopada, ponieważ te dwa dni będą prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników piwa, wyśmienitego jedzenia i niesamowitej atmosfery!”

“Poznańskie Targi Piwne oraz Street Food Spot odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Po raz 9 będzie można spotkać się, by w atmosferze zabawy odkrywać świat smaków i aromatów – piwa, miodów pitnych, cydrów, rzemieślniczych wódek oraz pysznego jedzenia z food trucków z całej Polski! Czekać będzie ponad 50 wystawców serwujących alkohole (w tym ponad 40 browarów) oraz kilkanastu wystawców gastronomicznych.”

“Organizatorzy zadbali, aby znalazło się coś dla ciała i ducha. Wśród wydarzeń będą m.in. piwna joga, czy piwna matura. A głodnych wiedzy przygotowano szkolenia sensoryczne, testy na daltonizm smakowy oraz pokazy jak piwo warzy się w domu. W strefach chillout-u czekać będą m.in. planszówki, czy retro automaty do gier.. Świętnie odnajdą się tutaj profesjonaliści, entuzjaści piwa, ale także osoby stykające pomysłu na sympatyczne spędzenie wolnego czasu.”

“Ponad 60 stoisk z alkoholami (w tym aż 54 browary!) i prawie 30 stoisk gastronomicznych – to zapowiedź prawdziwej biesiady i okazja, by spróbować czegoś nowego. W ofercie znajdziecie wiele nowości, które swoją premierę będą miały dopiero podczas wydarzenia. Nie zabraknie też prawdziwych perełek, takich jak piwa uwarzone według historycznych receptur czy z bardzo niecodziennymi dodatkami. “

“Spośród 230 zgłoszonych produktów, 15 profesjonalnych sędziów z kraju i z zagranicy wybrało najlepsze piwo i cydr w 15 kategoriach stylowych. Przyznaliśmy 43 nagrody w kategoriach oraz nagrody główne dla najlepszego piwa i najlepszego cydru konkursu.”

“Greater Poland” Beer Cup zorganizowany został w odpowiedzi na rynkową potrzebę obiektywnej oceny poziomu branży piwnej okiem doświadczonych sędziów. Miłośnicy piwa odkrywają i cieszą się szeroką gamą tradycyjnych i nowofalowych stylów, a ich liczba wydaje się być ograniczona jedynie kreatywnością twórców. Sędziowie “Greater Poland” Beer Cup podejmą się zadania rzetelnej oceny i wybiorą najlepsze piwo i cydr konkursu. Ocenę piwa przeprowadzą w oparciu o zasady BJCP*.”

“W Poznaniu 8 i 9 listopada zostanie wybrane najlepsze piwo i cydr konkursu „Greater Poland” Beer Cup organizowanego przez Poznańskie Targi Piwne. To konkurs otwarty dla profesjonalnych browarów i cydrowni z kraju i z zagranicy. Zgłoszenia można przesyłać do 31 października 2019 roku.”

“Startuje kolejna edycja popularnego konkursu Greater Poland, organizowanego przez Targi Piwne. Profesjonalni sędziowie, zarówno z Polski jak i zagranicy, wyłonią najlepsze produkty branży alkoholowej – od opakowania, aż po jego zawartość! Aby zgłosić się do tego prestiżowego konkursu, macie czas do 30 września.”

“W Poznaniu 8 i 9 listopada zostanie wybrane najlepsze piwo i cydr konkursu „Greater Poland” Beer Cup organizowanego przez Poznańskie Targi Piwne. To konkurs otwarty dla profesjonalnych browarów i cydrowni z kraju i z zagranicy. Zgłoszenia można przesyłać do 31 października 2019 roku.”

“Konkurs GREATER POLAND 2023 | Poznań –  Greater Poland to aż siedem konkursów, kierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i hobbystów w dziedzinie piwa, cydrów, miodów pitnych oraz grafiki. To jednak coś więcej niż zwykły konkurs degustatorski – to okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania relacji biznesowych oraz spotkań z ludźmi, którzy stoją za najlepszymi z produktów.”

“Jesteście gotowi na rywalizację? Startuje kolejna edycja popularnego konkursu Greater Poland, organizowanego przez Targi Piwne. Profesjonalni sędziowie, zarówno z Polski jak i zagranicy, wyłonią najlepsze produkty branży alkoholowej – od opakowania, aż po jego zawartość!”

“Nadesłane trunki będą skrupulatnie ocenione podczas degustacji w ciemno. Dzięki temu sensorycy mają zapewnioną pełną bezstronność, aby móc w spokoju pochylić się nad każdym aspektem napoju. Specjaliści ocenią między innymi wygląd, profil smakowy, aromat, balans całości czy zgodność ze stylem. Taka organizacja pracy pozwala sędziom skupić się na dokładnej i obiektywnej ocenie próbki, co stwarza miejsce do zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa między wiodącymi na rynku markami.”