Przewiń do treści Twitter Facebook Instagram Wstecz Szukaj
Przewiń do treści

O Targach

Poznańskie Targi Piwne

Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie. Radosna celebracja jednego z najstarszych trunków na świecie przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. To doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.

Podczas Targów Piwnych świetnie bawią się będą zarówno pasjonaci piwowarstwa, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w piwnym temacie. Zapewniamy możliwość wypróbowania najwyższej jakości piw rzemieślniczych, cydrów i miodów pitnych, a także poznania produktów nierozerwalnie związanych z branżą.

Targi to także niezwykli ludzie – piwowarzy domowi i profesjonalni, birofile, blogerzy i wszyscy ci, którzy po prostu kochają dobre piwo. To okazja by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami lub nauczyć się czegoś nowego!

Street Food Spot

Ponieważ piwo wzmaga apetyt, w 2017 roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się połączyć siły z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i rozszerzyć Poznańskie Targi Piwne o drugą, odbywającą się w tym samy czasie imprezę – Street Food Spot. To wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników jedzenia wśród miejskiego zgiełku.

Misja i wartości

Misją marki Targi Piwne jest by poprzez kraft jednoczyć, edukować oraz zmieniać wizerunek piwa. Najwyższą wartością jest dla nas profesjonalne i uczciwe podejście w stosunku do naszych gości, kontrahentów oraz partnerów. Dążymy do tego, by wszystkie tworzone przez nas inicjatywy powstawały z pasji i miały realny wpływ na rozwój branży piwowarstwa rzemieślniczego w Polsce oraz by stwarzały one okazje do dyskusji, zawierania przyjaźni i współpracy. Chcemy, by marka Targów Piwnych kojarzona była z najwyższą jakością, ale także dobrą zabawą, radością i pozytywnymi emocjami.

Jakość

Za punkt honoru wyznaczyliśmy sobie dostarczanie najwyższej jakości obsługi naszym gościom, kontrahentom i partnerom. Niezwykle ważny jest dla nas profesjonalizm – staramy się, by był on widoczny w każdym aspekcie naszej pracy. Z szacunku do wszystkich osób związanych z naszymi aktywnościami, dbamy o uczciwość i przejrzystość naszych działań.

Pasja

Od pasji i marzeń wszystko się zaczęło i to one w dalszym ciągu nami kierują. Wszystkie tworzone przez nas inicjatywy napędzane są emocjami, radością i odrobiną pozytywnego szaleństwa. Ponieważ każdy nowy pomysł bierze się z głębi naszych serc, dbamy o to, by wszystkie podejmowane przez nas działania było zgodnie z naszymi przekonaniami i wewnętrznymi wartościami, które kierują nami na co dzień.

Ludzie

Z pełnym przekonaniem głosimy teorię, że kraft to nie piwo, lecz ludzie, którzy za nim stoją. Dlatego nie tylko kreujemy miejsca i okazje do spotkań, ale sami również ponad wszystko cenimy sobie przyjaźnie oraz współprace, jakie udaje nam się przy tej okazji nawiązać. Dbamy, by każda osoba związana z naszymi inicjatywami miała poczucie wspólnoty i czuła się z nami dobrze.

Piwo

Wierzymy, że nie ma ludzi, którzy nie lubią piwa, są jedynie ludzie, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować takiego, które mu zasmakuje. Kierując się tą myślą, kładziemy duży nacisk, by nasze inicjatywy kojarzone były z dużym wyborem dobrej jakości piwa – dzięki temu każdy znajdzie tam coś dla siebie. Od lat staramy się również odczarować niepochlebną renomę piwa, propagując kulturę piwowarstwa rzemieślniczego oraz spożywania alkoholu, poprzez angażowanie się w działania prospołeczne oraz akcje charytatywne.

Nieustanny rozwój

Nie zwalniamy tempa i nigdy nie spoczywamy na laurach. Nieustannie poszukujemy inspiracji, a każdego dnia w naszych głowach kiełkują nowe pomysły i odważnie bierzemy się za ich realizację. Staramy się wyznaczać trendy oraz być pionierami wśród wydarzeń odbywających się w świecie piwowarstwa rzemieślniczego.

Nasza ekipa

Grzegorz Stachurski
Marysia Pawlik
Alicja Stachurska
Kasia Jędrzejczak
Jan Szofer