FAQ

Pierwszy raz na Poznańskich Targach Piwnych? Pewnie masz masę pytań! Tu znajdziesz odpowiedzi na te najczęściej nam zadawane. 

Masz inne? Skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy 🙂 

To jest nagłówek nie dotykaj!

TAK! Na Poznańskich Targach Piwnych świetnie bawią się zarówno osoby z podstawową wiedzą o piwie, jak i pasjonaci, domowi rzemieślnicy i profesjonaliści. To okazja do rozmowy, wymiany doświadczeń, nauki, ale też przede wszystkim – degustacji i poszerzania piwnych horyzontów! Bo Poznańskie Targi Piwne to nie tylko piwo! To także cydry, miody pitne i inne alkohole.

Zapraszamy w dniach 15-16 listopada 2024 na Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań, Głogowska 14, wejście wschodnie, od strony Mostu Dworcowego). PTP – hala 3

Godziny otwarcia:
piątek – 15.00 – 1.00
sobota – 12.00 – 1.00

Jeśli planujecie dotrzeć do nas komunikacją miejską, w okolicy znajdują się przystanki tramwajowe linii: 

3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18

oraz autobusowe

148, 159, 163, 168, 169, 177

a także linie nocne:

212, 213, 214, 216, 218, 219, 222, 223, 224, 226 i 258

Bilety trafią do sprzedaży już niedługo!

Pośród wystawców Poznańskich Targów Piwnych znajdziecie przede wszystkim przedstawicieli browarów rzemieślniczych, cydrowników i miodosytników, a także wystawców branżowych. Na głodnych czeka Street Food Spot, który obfitować będzie w wystawców z branży gastronomicznej, serwujących doskonałe jedzenie. Nie zabraknie również stoisk wiążących się szeroko rozumianą z rozrywką i dobrą zabawą. Listę wystawców znajdziecie tutaj.

Program wydarzeń już niedługo!

Na Poznańskich Targach Piwnych masz wiele możliwości zakupu lub wypożyczenia szkła do degustacji piwa. Wiele z browarów sprzedaje także szkło do piwa na własnych stoiskach. Jeśli jednak macie ochotę, możecie przynieść ze sobą swoje ulubione szkło do degustacji.

Ceny piwa ustalane są indywidualnie przez wystawców.

Płatność kartą możliwa jest przy zakupie biletów w kasach oraz na niektórych stoiskach. Nie wiemy jednak czy wszyscy wystawcy zapewnią możliwość płacenia kartą na ich stoisku, dlatego rekomendujemy zabranie ze sobą gotówki. Mile widziane płacenie bilonem! 🙂

Tak! Na wejściu otrzymacie od nas opaskę, dzięki której będziecie mogli wchodzić na imprezę wielokrotnie, w dniu na który kupiliście bilet. Jeśli kupiliście karnet dwudniowy, NIE ZDEJMUJCIE OPASKI po piątku – będzie wam potrzebna, żeby wejść ponownie w sobotę. Jeśli Wasz bilet został już skasowany, a nie posiadacie opaski, niestety nie będziecie mogli wejść ponownie.

Jeśli opaska zerwie Wam się na terenie imprezy, po prostu podejdźcie do kogoś z obsługi i zgłoście to – dostaniecie nową. Niestety, jeśli opaska zerwie się poza terenem imprezy, żeby wejść ponownie, będziecie musieli kupić bilet.

W kilku miejscach rozstawione będą płuczki (czyli miejsca do umycia szklanki). Zachęcamy do przepłukania szkła pomiędzy testowaniem kolejnych pi, by każdym kolejnym móc delektować się w pełni 🙂

Nie, zabronione jest wnoszenie własnych napojów i jedzenia.

Na Poznańskie Targi Piwne i Street Food Spot zapraszamy całe rodziny! Należy mieć jednak na uwadze, że osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Targach jedynie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna i przy wejściu otrzymają one inny kolor opaski – będzie to sygnał dla wystawców, że nie należy im sprzedawać piwa. Prosimy także pamiętać, że spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie jest zabronione.

Tak (w większości…). Impreza znajduje się na parterze oraz posiada toalety dla osób niepełnosprawnych. Trudno dostępnym miejscem jest jedynie antresola, na której znajduje się część miejsc siedzących oraz niektóre z zamkniętych warsztatów – jeśli osoba niepełnosprawna będzie chciała się tam dostać, nasza ekipa chętnie pomoże!

Regulamin dostępny jest tutaj.

Tak! Na targach nie zabraknie fajnych gadżetów. Czekają na Was szklanki, koszulki, czapki, bluzy, otwieracze, skarpetki oraz koszulki archiwalne!