Formularz dla Sędziów (Alkohole)

Jedną z naszych misji przy organizacji konkursu Greater Poland jest to, by nie tylko gromadzić przy nim profesjonalistów, ale też otwierać się na nowych zapaleńców w branży, dlatego do sędziowania zapraszamy zarówno osoby z wieloletnim stażem, jak i te, które mają zdany egzamin sędziowski, ale nie miały jeszcze zbyt wielu okazji by się wykazać jako sędzia. Greater Poland jest okazją do zdobycia doświadczenia i punktów sędziowskich, o które aktualnie trudno nowym sędziom.

Sędzia Greater Poland – Co oferujemy?

– Już dzień wcześniej spotykamy się na wieczorze integracyjnym w jednym z lokalnych pubów, a po pierwszym dniu sędziowania ugościmy Was na pysznej kolacji w poznańskiej restauracji.

– W trakcie sędziowania zapewniamy obiad oraz stały dostęp do napojów (kawa, herbata, woda), a także niewielki poczęstunek.

Dla Sędziów spoza Poznania zapewniamy nocleg w hotelowych pokojach 2-osobowych wraz ze śniadaniem.

– Zapraszamy Was również wraz z osobami towarzyszącymi na Poznańskie Targi Piwne, które odbywać się będą, w dniach 24-25 listopada 2023! Podczas PTP odbędzie się również gala finałowa Konkursu.

Więcej atrakcji? Pracujemy nad tym! – ale na szczegóły musicie jeszcze chwilę zaczekać…

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
(pole opcjonalne)
Czy browar, w którym pracujesz/który reprezentujesz planuje zgłaszać piwa do Konkursu?
(pole opcjonalne)
W ilu konkursach już sędziowałeś?
Które dziedziny konkursowe możesz sędziować?
Czy możesz sędziować w języku angielskim?
Masz swoich ulubieńców? 🙂
Jeśli któreś z poszczególnych kategorii ogólnych szczególnie przypadają Ci do gustu, daj nam znać, w miarę możliwości postaramy się wziąć pod uwagę Twoje preferencje 🙂 (zaznacz maksymalnie 3 kategorie)
Czegoś zdecydowanie nie chcesz oceniać?
Możesz też wybrać jedną ogólną kategorię, której nie chcesz oceniać - to również weźmiemy pod uwagę! 🙂 (zaznacz 1 kategorie)
Czy potrzebujesz noclegu w Poznaniu?
Czy chcesz wziąć udział w luźnym wieczorze integracyjnym dla osób zaangażowanych przy Konkursie? (czwartek, 12.10.23)
Czy chcesz wziąć udział w uroczystej kolacji dla Sędziów? (piątek, 13.10.23)
Podczas sędziowania harmonogram jest dość napięty, a chcemy ugościć Was nie tylko dobrze, ale też ciekawie 🙂 Czy jeśli zaplanujemy dodatkowe atrakcje w czwartek przed konkursem lub w niedzielę po konkursie, będziesz mógł wziąć w nich udział?
(pole opcjonalne)
Jaki rozmiar ubrań nosisz?
(pole opcjonalne)