Formularz dla Sędziów (Design)

Równolegle do konkursów piw, cydrów i miodów, w których oceniane są walory smakowe produktów, organizujemy konkurs designu dla branży alkoholowej, w którym oceniane są ich opakowania oraz inne identyfikujące je elementy graficzne. Kierujemy go do firm takich jak browary, cydrownie czy miodosytnie, ale również agencji kreatywnych i grafików. Oceniamy w nim etykiety i opakowania oraz gadżety reklamow pod względem pomysłu, wykonania, innowacyjności, ergonomii, funkcjonalności, marketingu, ekologii i zgodności z przepisami. Jeśli jesteś zawodowo związany z grafiką, designem, poligrafią lub produkcją opakowań i chcesz zasiąść przy stole sędziowskim, daj nam znać! To doskonała okazja do budowania marki osobistej w Twojej branży, a także świetna przygoda!

Sędzia Greater Poland – Co oferujemy?

– Już dzień wcześniej spotykamy się na wieczorze integracyjnym w jednym z lokalnych pubów, a po pierwszym dniu sędziowania ugościmy Was na pysznej kolacji w poznańskiej restauracji.

– W trakcie sędziowania zapewniamy obiad oraz stały dostęp do napojów (kawa, herbata, woda), a także niewielki poczęstunek.

– Dla Sędziów spoza Poznania zapewniamy nocleg w hotelowych pokojach 2-osobowych wraz ze śniadaniem.

– Zapraszamy Was również wraz z osobami towarzyszącymi na Poznańskie Targi Piwne, które odbywać się będą, w dniach 24-25 listopada 2023! Podczas PTP odbędzie się również gala finałowa Konkursu.

– Więcej atrakcji? Pracujemy nad tym! – ale na szczegóły musicie jeszcze chwilę zaczekać…

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
(pole opcjonalne)
Czy miejsce, w którym pracujesz lub reprezentujesz planuje wziąć udział w Konkursie?
(pole opcjonalne)
Czy możesz sędziować w języku angielskim?
Czy potrzebujesz noclegu w Poznaniu?
Czy chcesz wziąć udział w luźnym wieczorze integracyjnym dla osób zaangażowanych przy Konkursie? (czwartek, 12.10.23)
Czy chcesz wziąć udział w uroczystej kolacji dla Sędziów? (piątek, 13.10.23)
Podczas sędziowania harmonogram jest dość napięty, a chcemy ugościć Was nie tylko dobrze, ale też ciekawie 🙂 Czy jeśli zaplanujemy dodatkowe atrakcje w czwartek przed konkursem lub w niedzielę po konkursie, będziesz mógł wziąć w nich udział?
(pole opcjonalne)
Jaki rozmiar ubrań nosisz?
(pole opcjonalne)