Przewiń do treści
Twitter Facebook Instagram Wstecz Szukaj
Przewiń do treści

Szkło na PTP 2016 i nowe szklanki Barrel Aged od Spiegelau!

Szkło na PTP 2016 i nowe szklanki Barrel Aged od Spiegelau!
Szkło na PTP 2016 i nowe szklanki Barrel Aged od Spiegelau!

Jak co roku zachęcamy zajrzenia do naszego Targowego Sklepiku, gdzie przygotowaliśmy dla Was kilka bardzo fajnych nowości! Pierwszą z nich jest nowa szklanka – Barrel Aged od Spiegelau.

barrel aged spiegelau
Barrel Aged Glass // Spiegelau

Piwa leżakowane w drewnianych beczkach są najbardziej złożone pod względem aromatu, smaku, uczucia w ustach i finiszu. Piwa te należy niespiesznie smakować, a przed spożyciem warto je lekko ogrzać, by uwolniły cały swój aromat. Wybierane są najczęściej przez piwnych koneserów, dlatego takiej szklanki nie mogło zabraknąć i u nas!

Szkło Spiegelau Barrel Aged jest wynikiem dwuletniego projektu deweloperskiego we współpracy z mistrzami największych światowych producentów piw starzonych w beczkach: Great Divide Brewing Company of Denver, Colorado; Green Flash Brewing Company of San.

IPA Glass / Witbier Glass / Stout Glass

Jeśli jednak mieliście nadzieję, że w tym roku uda się Wam nadrobić zakupy z zeszłego roku – nic straconego! Wśród szklanek znajdziecie także te to piw: IPA, Witbier i Stout, a także naszego klasycznego Nonica, którego otrzyma bezpłatnie każdy, kto zakupi 3-dniowy karnet na Targi.

Chcecie więcej?

             Marysia Pawlik
Autorem tego wpisu jest: Marysia Pawlik
Od kilku lat związana jestem z organizacją Poznańskich Targów Piwnych i gdybym miała odpowiedzieć na pytanie czym się tu zajmuję, musiałabym chyba powiedzieć, że wszystkim po trochu. Trochę ze mnie taki człowiek-orkiestra. W wolnych chwilach gotuję, wydaję kulinarne książki i przepisami dzielę się na łamach bloga PTP. Świat kraftowego piwa dopiero poznaję, ale degustacja jest zdecydowanie moją ulubioną częścią tej podróży.

Komentarze